07NOV2019  'ADOPTEER' EEN JEUGDSPELER MET HET MARK VAN BOMMEL ADOPTIEPLAN

De jeugdopleiding van Fortuna Sittard heeft in het verleden tal van grote namen voortgebracht. Onder meer Mark van Bommel, Kevin Hofland en Perr Schuurs schitterden van jongs af aan in het geel-groene shirt. Om ook de volgende generatie Fortunezen klaar te stomen is enkele jaren geleden het Mark van Bommel Adoptieplan in het leven geroepen. Dit plan geeft bedrijven en particulieren de kans om een jeugdspeler te 'adopteren'.

Met het sponsoren van €250,- aan het Adoptieplan levert u een directe bijdrage aan de ontwikkeling van onze jeugdopleiding en het waarmaken van de droom van onze jeugdspelers. Uw bijdrage wordt gebruikt voor onder andere additionele fysiotherapie, nieuwe trainingsmaterialen en extra facilitaire mogelijkheden. 

Voor uw sponsoring ontvangt u een uitnodiging voor de Mark van Bommel Adoptieavond op zaterdag 30 november bij de wedstrijd Fortuna Sittard - FC Groningen. Daar wordt u namens de jeugdspeler bedankt voor uw financiële geste en kijken we na een leuk programma samen de wedstrijd tegen FC Groningen.

Verdere details zijn, samen met het aanmeldformulier, via de volgende link te vinden: https://docdro.id/qPI2uXG

Bij vragen kunt u altijd contact opnemen met commercie.academy@fortunasittard.nl (daar kunt u ook ingevulde formulieren naar toe sturen).

Wij bedanken jullie voor jullie enthousiasme en bijdrage aan onze Academy!

AANMELDEN WHATSAPP

Wil jij exclusieve Fortuna Sittard content rechtstreeks via jouw telefoon ontvangen? Registreer je dan nu voor onze WhatsApp tool.

* ik ga ermee akkoord dat Fortuna Sittard marketing communicatie verstuurt via WhatsApp

@FORTUNASITTARD
AANMELDEN NIEUWSBRIEF

Meld je nu aan voor de Fortuna Nieuwsbrief en blijf op de hoogte van alle laatste updates.

WEDSTRIJDEN
SAT 23
11
PEC Zwolle - Fortuna Sittard
SAT 30
11
Fortuna Sittard - FC Groningen
SAT 07
12
PSV - Fortuna Sittard
SAT 14
12
Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
SAT 21
12
Willem II - Fortuna Sittard
SAT 18
01
Fortuna Sittard - Vitesse
SAT 25
01
Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
SUN 02
02
Fortuna Sittard - sc Heerenveen
STAND EREDIVISIE
11. FC Twente 13 18
12. Sparta Rotterdam 13 16
13. FC Emmen 13 13
14. Fortuna Sittard 13 12
15. ADO Den Haag 13 10
16. PEC Zwolle 13 10
17. VVV-Venlo 13 9
18. RKC Waalwijk 13 4
STRATEGISCHE PARTNERS
DIAMOND BUSINESS PARTNERS
DIVISIEPARTNERS