Ook FC Oss kan Fortuna niet stoppen!
‹‹ terug

20.10.2012

Wat een mooie avond beloofde te worden, werd het ook! Nadat er uit werd gewonnen tegen Almere City FC, werd nu in Oss tegen de plaatselijke FC met 0-3 gewonnen. Van thuisvoordeel van noch Almere, noch Oss kan amper nog worden gesproken aangezien "het groen gele leger" de bovenliggende partij was zowel op het veld als op de tribune.

Hoofdtrainer Boessen gaf in de voorbereiding al aan dat er in de strijdwijze niks zou veranderen. Druk naar voren vanaf het begin, dat was het motto!

Net als de vorige 2 competitiewedstrijden werd er dan ook weer vroeg gescoord. Khalouta was het ditmaal die in de 10e minuut, na goed combinatievoetbal, trefzeker was voor Fortuna Sittard en de bal in het 16 meter gebied beheerst binnen schoot. Met goed verzorgd voetbal werd FC Oss bij vlagen weggespeeld, wat resulteerde in goede kansen, maar een 2e doelpunt bleef uit. Tot de laatste minuut van de eerste helft, waar Prince Rajcomar zijn doelpuntenaccount voor dit seizoen opende. Met een lage schuiver over de grond liet hij de doelman van FC Oss kansloos. Een perfect moment om op 0-2 te komen vlak voor de rust.

Na de theepauze liet Fortuna zich inzakken en daagde FC Oss uit om aanvallender te spelen, waardoor er meer ruimte kwam achter de verdediging van FC Oss om op de counter te spelen. Waar FC Oss probeerde aan te vallen, maar het gewoonweg aan kwaliteit en vertrouwen ontbeerde om het dit zelfverzekerde Fortuna moeilijk te maken, kon Fortuna er lustig op los counteren. Waar FC Oss amper gevaarlijk werd voor het doel van een wederom uitstekend keepende Kaya, sloeg Khalouta in de 71ste minuut weer toe. Met een rake kopbal scoorde hij de 0-3.
FC Oss was helemaal van slag en het enige smetje voor Fortuna op de wedstrijd was dan ook dat enkele grote kansen niet werden benut of goed uitgespeeld, want voor hetzelfde geld werd het 0-6

Al met al een uitstekende overwinning, waar FC Oss op alle fronten werd verslagen met goed verzorgd voetbal van achteruit en waarbij Fortuna liet zien over een uitstekend collectief te bezitten waar het kwaliteitsverschil tussen de spelers onderling zo gering is, dat Boessen moeiteloos kan wisselen in zijn basiself!

Komende vrijdag 26 oktober staat Telstar thuis op het programma. Steun de huidige nr. 4 van de Jupiler league en kom massaal naar het Trendwork Arena!